İnciroğlu

Kurucumuz: Vedat İNCİROĞLU 1985 tarihine kadar aile bireyleri ile birlikte gıda ve perakende sektöründe ticari faaliyet göstermiştir.1985 tarihinde Otomotiv Sektörüne ilk adım atıldı. 1985'den 1993 tarihine kadar bireysel ikinci el Otomotiv, Sıfır spot ve ithal araçlar üzerinde çalışmalar yapmıştır. 1993 tarihinde otomotiv sektöründeki çalışmalarını genişletmek ve istihdam yaratmak amacı ile ilk şirketi olan İnciroğlu Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.'ni kurmuş yetkili satıcılıkları tesis etmek yolunda ilerlemiştir. Vedat İnciroğlu 1996 yılında İnciroğlu Sigorta San. ve Tic. Ltd. Şti.'ni kurarak sigorta sektöründe faaliyette başlamıştır. 1998 yılında perakendecilik sektöründe faaliyet gösteren İnay Özel Eğitim Tur. Pet. Ürn. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ni kurmuş ve Ayakkabı Dünyası Kayseri temsilciliğini almıştır. Müteşebbüslüğüne 2000 yılında hız vererek İnmotor Makine Petrol Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.'yi ve yine aynı yıl İncar Turizm Oto Kiralama San. ve Tic. A.Ş.'yi kurarak devam ettirmektedir.  

’Gücümüzü aldığımız Türk ekonomisine, güç katmayı hedef alırız.’’"Müşteri velî nimetimizdir’’ anlayışı ile Müşteri memnuniyetinin maksimum seviyeye ulaşması için kaliteli ve güvenilir hizmeti müşterilerine vermeyi temel politikası olarak belirleyen IN GROUP, Müşterileri için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermeyi önceliği olarak görmektedir. Bayisi olduğu markalara ve ürünlere sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerinin yanında olmak bilinci ile, Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmeyi, sektörde lider olmayı temel hedef olarak belirlemiştir.

IN GROUP TEMEL İLKELERİ
Öncü, bilinçli, verimli, sorumlu olmak ve sürekli geliştirilen bir hizmet sunmak, son teknolojik yenilikleri kullanarak verimliliği ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek, sektöründe daima lider bir firma olmak, ·      Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve ilişkilerimizde, kamuoyuna layık olduğumuz bu imajı korumak , ·      Kurum kültürümüzü bu görüşlerle donatarak, kaliteli bir yaşam biçimi olduğunu tüm çalışmalarımıza benimsetmek . ·      En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü Grubumuza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak, verimlilikleri arttırmak, gelişmelerine imkan tanımak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, ·      Türkiye ve Dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak .   BAŞARININ

Tarihçe
1961 yılında Sivas’ın Şarkışla ilçesinde doğan Vedat İnciroğlu, ticaret yaşamına yine doğduğu ilçede başladı.1985 tarihine kadar aile bireyleri ile birlikte gıda ve perakende sektörlerinde ticari faaliyetlerde bulundu.1985 yılında ise otomotiv sektörüne ilk adımı attı. · 1985’ten 1993 yılına kadar ikinci el oto, sıfır spot ve ithal araçlar üzerinde çalışmalar yaptı.1993 yılında, otomotiv sektöründeki çalışmalarını genişletmek ve istihdam sağlamak amacıyla ilk şirketi olan İnciroğlu Otomotiv’i kurarak,çeşitli yetkili satıcılıkları tesis etme yolunda ilerledi. · 1994 yılında Suzuki, 1996 yılında Mitsubishi, 1999 yılında Lada ve 2000 yılında Kia ve Nissan, 2002 yılında Peugeot markaları ile bayiilik anlaşmaları yaparak, yetkili satış ve servis hizmetlerini vermeye başladı. 2007 yılında Honda, 2008 yılında Opel ve Chevrolet bayiliklerini de IN_GROUP çatısı altında topladı. Fakat 1994 yılından günümüze ilerleyen süreçte, Grubumuza koyduğumuz yatay büyüme hedefi yerine dikey büyüme hedefini geliştirme ve gerçekleştirme adına Suzuki, Mitsubishi ve Nissan bayilikleri Grup bünyesinden çıkarılmıştır. · 1996 yılında ise İnciroğlu Sigorta ve Aracılık Hizmetleri şirketini kurarak, sigorta sektöründe de hizmet vermeye başladı. · 1998 yılında perakendecilik sektöründe faaliyet gösteren İnay Özel Eğitim Turizm ve Petrol Ürünleri şirketini kurdu ve Ayakkabı Dünyası Kayseri temsilciliğini aldı. · Müteşebbüslüğüne, 2000 yılında daha da hız vererek İnmotor Makine ve Petrol Ürünleri şirketini kurarak, bir ilke imza atıp, 2002 yılında 2.El Birinci markasını tescil ettirerek, İç Anadolu’nun en büyük 2. el oto pazarını kurdu.

BİZE ULAŞIN
Satış Anbar Mah. Osman Kavuncu Bulvarı No:540 Melikgazi Kayseri
Showroom Telefon: 0(352) 311 48 00
E-mail inciroglu@alfaromeo-jeep-bayi.com
Çalışma Saatleri 08:30 - 17:30 (Hafta içi)
08:30 - 17:30 (Cumartesi)
Servis: Anbar Mah. Osman Kavuncu Bulvarı No:540 Melikgazi Kayseri
Telefon: 0(352) 311 48 00
E-mail inciroglu@alfaromeo-jeep-bayi.com
Çalışma Saatleri 08:30 - 17:30 (Hafta içi)
EKİBİMİZ